Sepet

Sepetiniz bış

Büyük Odalar için Yealink Akıllı Ses ve Video Çözümü

Etkileşimli ve Esnek Microsoft Teams Rooms Deneyimi için Tasarlandı

Microsoft Teams için Yealink Video Cihazı Çözümleri, İşinizi Güçlendiriyor

Modern ekipler, konferans odasında, kurulum desteği, görüntülü toplantı ile iletişim ve işbirliği yapma eğilimindedir. Görüntülü toplantı yalnızca işbirliği ve iletişim ortamı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda üretkenliği artırır ve bazen bir ekip çalışmasında yenilikleri tetikler. Microsoft Teams ile tamamen entegre olan ve tüm toplantı odası boyutlarını kapsayan Yealink Teams oda sistemi çözümleri, bir Microsoft Teams toplantı odası için ihtiyacınız olan her şeyi içeren tam paket cihaz teklifiyle birlikte gelir. Üstün video ve ses deneyimiyle kullanımı kolay çözümler, ekip çalışmasını tüm toplantı alanlarında daha verimli ve işbirlikçi hale getirebilir.

Microsoft Teams için Yealink Video Cihazları Çözümü Grup Toplantısından Ekstra Geniş Toplantı Alanlarına Kadar Kapsamlı

MVC320

Orta ve küçük toplantı odaları için

MVC400

Orta ve küçük toplantı odaları için

MVC640

Orta ve küçük toplantı odaları için

MVC840

Orta ve büyük toplantı odaları için

A30

Orta toplantı odaları için

Yealink Video Cihazı Çözümleri Neler Sunar?

Tek Kabloyla Kolay Bağlantı

Yealink MVC II oda sisteminde, TV alanını konferans masasına bağlayan tek bir CAT5e kablosuyla dağıtımı kolaylaştırır, bu da dağıtım süresini kısaltır ve karmaşık kablolamayı önler. Tek bir kabloyla bağlantıyı kolaylaştırır.

Üstün Ses Ve Video Deneyimi

Yealink, Teams toplantısında özel talepleri karşılamak için kullanıcılara yapay zeka destekli kamera, çift kameralı sistem, çoklu kamera çözümü, yapay zeka hoparlörü, kablosuz mikrofon gibi birinci sınıf mükemmel video ve ses deneyimi sunar.

Kablosuz İçerik Paylaşımı

Microsoft Teams için Yealink video çözümü, kablosuz veya kablolu paylaşım yolları sağlar. WPP20’yi dizüstü bilgisayarlarınıza takıp tek dokunuşla etkinleştirerek kablosuz paylaşımı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Cihaz Yönetim Platformu

Yealink Cihaz Yönetim Platformu/-Bulut Hizmeti desteği sayesinde, kullanıcılar bu platformdaki tüm Yealink ses ve video cihazları çevre birimlerini uzaktan yönetebilir, izleyebilir, yapılandırabilir, güncelleyebilir ve teşhis edebilir.

Yaelink

Microsoft Teams için

Yealink MeetingBoard Akıllı Ekran