Sepet

Sepetiniz bış

Zoom için Yealink Çözümleri

Mutlu Kullanıcı Deneyimini Ve Kolay İşbirliği

Kullanıcı Memnuniyeti ve Kolay İşbirliğini Bir Üst Seviyeye Çıkarın

İlk Zoom Phone ve Zoom Rooms ortaklarından biri olan Yealink, herkese basit ve kullanımı kolay cihazlar ve hoş bir kullanıcı deneyimi sunmaya inanıyor. Bu nedenle,
Yealink, her kullanıcı senaryosu için Zoom sertifikalı video ve telefon çözümleri sağlamak üzere Zoom ile birlikte çalışarak, Zoomies'in
iletişimin keyfini çıkarması için eksiksiz bir cihaz çözümleri yelpazesi oluşturur.

Zoom için Yealink cihaz çözümleri arasında işbirliği çubuğu, konferans telefonları, masa telefonları, DECT telefonlar ve Zoom Rooms ve Zoom Phone ile mükemmel uyumlu olabilen kulaklıklar yer alır ve her toplantının veya aramanın bir Zoom deneyimi yaşamasını sağlar.

Tek Noktadan Yakınlaştırma Çözümleri

Küresel lider bir UC&C çözümleri sağlayıcısı olarak Yealink, kullanıcılara tutarlı ürün tasarımları, yüksek kaliteli donanım ve uygun fiyat ile sorunsuz bir Zoom deneyimi sunmak için eksiksiz Zoom sertifikalı ürün portföyünü oluşturuyor.

Premium Ses ve Video Deneyimi

Ses cihazları, HD ses kalitesi sayesinde kullanıcılara harika bir ses deneyimi sunar. Yealink’in Gürültü Korumalı teknolojisi ve geniş ses alma aralığına ek olarak, kablosuz mikrofon çözümü aynı zamanda kablosuz bir iletişim deneyimi sağlar. Yealink HD optik kameralar, birinci sınıf bir video deneyimi sunar ve kullanıcıların canlı yüz yüze toplantılara katılmasını sağlar.

Dağıtımı Kolay, Yönetin ve Kullanın

Zoom için Yealink çözümleri tak ve çalıştır ile tasarlanmıştır ve karmaşık kablolamayı basitleştiren, dağıtım süresini kısaltan ve kullanıcılara kolay ve rahat bir deneyim sağlayan Zoom sıfır dokunuşlu provizyon ve Yealink Cihaz Yönetim Platformunu destekler. Zoom sistemleriyle tamamen entegre olan Zoom için Yealink çözümleri, kullanıcılara yerel Zoom Rooms ve Zoom Phone deneyimi sunar.

HER KÖŞEDE MUHTEŞEM SES

Yealink MeetingBar’daki yerleşik 8 MEMS mikrofon dizileri ve hoparlör, 6 metreye kadar orta büyüklükteki alanları tamamen kaplar. MeetingBar, güçlü bir bağımsız ses işleme birimiyle donatıldığından, üstün performansla sorunsuz, tam çift yönlü ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

YAELINK

Microsoft Teams için

Yealink MeetingBoard Akıllı Ekran