Sepet

Sepetiniz bış

YEALINK & MICROSOFT İŞ ORTAĞI

Microsoft’un EN İYİ İletişim Ortağı

En Hızlı

Microsoft FY21'de
Büyüyen Teams Odası Ortağı

Full-Range

Microsoft Teams
Sertifika Çözümleri

Lider

Microsoft Teams
Telefon OEM'i

EKİBİNİZİN GERÇEKTEN NEYE İHTİYACI VAR

YEALINK BÜYÜK ODALAR İÇİN
NELER SUNUYOR

AKILLI İZLEME KAMERASI - UVC86

Yealink UVC86, Sunucu İzleme, Konuşmacı İzleme ve Otomatik Çerçeveleme özelliğini destekleyerek insanların her zaman izlenmesini ve görüş alanı içinde görülmesini sağlar. Uzak katılımcılar odaklanabilir ve toplantının kendisine katılabilir.

ÖLÇEKLENEBİLİR VE ESNEK ENTEGRASYON

Çoklu Kamera ile Her Ayrıntıyı Yakalayın

Yealink AVHub ile kullanıcıların tek bir odadan aynı anda birden fazla kamerayı etkinleştirmesine, katılımcıları daha iyi yakalamasına ve çeşitli senaryo kullanımları için odaların farklı görünümlerini sağlamasına izin verilir.

Esnek Ses Seçenekleri

Kullanıcılar, Shure ve Biamp dahil olmak üzere ana akım üçüncü taraf sağlayıcılardan herhangi bir Yealink ses cihazını veya ses çözümünü seçebilir. Sisteminizi yükseltmek, mevcut cihazları değiştirmeden de maliyet tasarrufu sağlayabilir.

Ekibinizle Her Yerde İletişim Kurun

Yealink MVC-BYOD-Extender, Microsoft Teams Rooms (MTR) ve farklı UC platformları arasındaki dönüşümü destekler. Özel cihazlarla istediğiniz yerde toplantılara başlayın.

Esnek Ses Seçenekleri

Extron, Biamp ve Shure dahil olmak üzere ana akım AV platformuyla entegre olan Yealink'in büyük odalara yönelik çözümü, kullanıcıların ses ve toplantı kontrol ihtiyaçları için daha fazla esneklik ve olanaklar sunar.