Sepet

Sepetiniz bış

ÖZEL BİR ODA OLUŞTURMAK ÇOK KOLAY

Sadelikle tasarlanan Yealink MeetingBar A20, kamera, mikrofon ve hoparlörleri hepsi bir arada sistemde birleştirir. Hiçbir PC veya bağımsız bileşen gerekmez, bu da birkaç dakika içinde özel olarak ayrılmış küçük bir toplantı odası kurulumu için tak ve çalıştır özelliği sağlayarak dağıtım ve yönetim için gereken süreyi büyük ölçüde azaltır. Ayrıca, daha iyi toplantı kontrolü için bir CTP18 dokunmatik panele bağlanma gerçekleştirilebilir.

BASİT, AKILLI, SÜRDÜRÜLEBİLİR

BASİT, AKILLI, SÜRDÜRÜLEBİLİR

HER KÖŞEDE MUHTEŞEM SES

Yealink MeetingBar’daki yerleşik 8 MEMS mikrofon dizileri ve hoparlör, 6 metreye kadar orta büyüklükteki alanları tamamen kaplar. MeetingBar, güçlü bir bağımsız ses işleme birimiyle donatıldığından, üstün performansla sorunsuz, tam çift yönlü ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

AI TABANLI SES TÜM GÜRÜLTÜYÜ TEMİZLER

Yealink gelişmiş AI gürültü engelleme, ses deneyimini daha parlak hale getirir. Arka plan seslerini azaltmak için büyük bir derin öğrenme ses veritabanından yararlanarak, ses frekanslarının standart filtrelenmesinden çok akıllı ses analizi ile ilgilidir. Dikkat dağıtan klavye sesleri, fare tıklamaları, ayak sesleri ve diğer ortam sesleri akıllıca ayrıştırılarak kullanıcıların kristal netliğinde ses kalitesinin keyfini çıkarmaları sağlanır.

İSTEDİĞİNİZ PLATFORM

VCH51 ile BYOD çözümlerini destekleyin

KESİNTİSİZ ÇALIŞMA

Yealink RoomPanel ile sorunsuz çalışın

TERCİH ETTİĞİNİZ HERHANGİ BİR YER

Genişletilmiş VCM36 kablosuz mikrofon çözümleri (çok yakında)

YEALINK

Microsoft Teams için

Yealink MeetingBoard Akıllı Ekran