Sepet

Sepetiniz bış

YOLCULUĞUNUZA BH76 İLE BAŞLAYIN

HD Kalitede Ses Deneyimi

Hİ-Fİ SEVİYESİ SES CODEC APTX

En zengin ayrıntılarla deneyimleyin ve keşfedin

Kabul edilen Hi-Fi seviyesi ses codec bileşeni aptX, daha az bozulma, daha düşük gürültü tabanı ve yüksek kaliteli müziğin karmaşık ayrıntılarıyla saf ve hassas ses sunar.

GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİĞİ

Konuşmaları en iyi şekilde duyun

Dört mod (ANC seviyesi orta, ANC seviyesi yüksek ve Ortam Sesi) dahil olmak üzere akıllı dinamik ANC, daha uygun ve rahat bir aktif gürültü iptali etkisi için farklı ortamlarda özelleştirilebilir gürültü iptali ayarı getiriyor.

KOLAY ÇALIŞMA VE UZUN SÜRE ŞARJ

Bir kez şarj, bir hafta kullanım

Geri çekilebilir Magic Boom'a yerleştirilmiş özel olarak tasarlanmış gürültü önleyici mikrofonlar, hüzme biçimlendirme ile birlikte net ve net ses aktarımı ile mesajınızı gürültülü ortamlarda bile tamamen iletir.

KUSURSUZ UC DENEYİMİ

UC sertifikalı, kullanıcı memnuniyeti

Neredeyse tüm platformlarda ve işletim sistemlerinde ortak arama uygulamalarıyla çalışmak için evrensel olarak uyumlu olan Yealink Kulaklıklar, başladığınız andan itibaren iş ve profesyonel iletişiminiz için hazırdır.

ULTRA GENİŞ AÇILI GÖRÜLEBİLİR BUSYLIGHT

İşinizi destekleyin, verimliliğinizi artırın

Ultra geniş açılı görünür meşgul ışığı, gelen çağrılarla otomatik olarak veya iki ses düğmesine aynı anda basılarak manuel olarak etkinleştirilir, bir çağrıya, toplantıya veya önemli bir şeye daldığınızda çalışma durumunuzu ve konsantrasyonunuzu herhangi bir kesintiye karşı korumak için tasarlanmıştır.

ETKİLEYİCİ ŞIK BİR TASARIM

Hem işi hem de şıklığı kazanın

Eşsiz görünüm tasarımı, klasik siyah ve açık gri renk, birinci sınıf kumaş ve son teknoloji üretim dahil olmak üzere kulaklık tasarımına da büyük bir çaba harcandı ve Red Dot ve IF endüstri lideri tasarım ödülleriyle gururla onurlandırıldı. Sadece inanılmaz çekicilik için değil, aynı zamanda milyonlarca andaki zarif deneyiminiz ve içsel güveniniz için tasarlanmıştır.

AÇILABİLİR GİZLİ MİKROFON KOLU

Bir saniyede gündelik moda geçin

Çağdaş, gündelik bir tasarım ve gizlice gizlenmiş bir bom koluyla ofisten hareket halindeyken sorunsuz bir şekilde hareket edin, uzaktayken bile olağanüstü profesyonel sesli aramaları garanti eder. Böylece hareket halindeyken, yalnızca siz çalıştığını bil.

ÖDÜN VERMEYEN KONFOR

Varlığını unutun

Ergonomi ve insan bakımı faktörleri, BH76 kulaklığın ruhudur. Bu nedenle, her boyuta ve şekle uyan mükemmel bir kulaklık oluşturmak için yüzlerce kafa ve takma stilinin biyometrik araştırması yapıldı ve uzun süreli çalışmalarda bile son dakikaya kadar konforunuzu sağladı.

YEALINK

Microsoft Teams için

Yealink MeetingBoard Akıllı Ekran