Yealink Türkiye
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Yealink (Stok Kodu: 300628) sınıfının en iyisi kalite, yenilikçi teknoloji ve kullanıcı dostu deneyime sahip video konferans, sesli iletişim ve işbirliği çözümlerinde uzmanlaşmış küresel bir markadır. 140'tan fazla ülke ve bölgede en iyi sağlayıcılardan biri olan Yealink, SIP telefon gönderilerinin küresel pazar payında 1 numaradır (Global IP Masaüstü Telefon Büyüme Mükemmelliği Liderlik Ödülü Raporu, Frost & Sullivan, 2018).

Bu kültürü daha da geliştirmek için Yealink, rutin KSS görevlerini yerine getirmek ve KSS'nin uygulanmasındaki ilerlememizi sürekli olarak iyileştirmek için bir KSS Komitesi kurmuştur. KSS Komitesi, sosyal sorumlulukların ve adil iş uygulamalarının yerine getirilmesinden başlayarak, Yealink Davranış Kurallarına dayanan yönetim hedefleri ve kriterleri tanımlamıştır.

Yealink Sürdürülebilir Kalkınma ve Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi (KSS) kurum kültürümüzün önemli bir temelidir. Faaliyet gösterdiğimiz her ülkede yürürlükteki tüm iş yasalarına ve düzenlemelerine bağlı kalırız ve şirketin sosyal sorumluluklarını titizlikle yerine getiririz.

 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın