Yealink Türkiye
Vi̇deo Konferans
Video Konferans
Video Konferans

Geniş Ses Çözümleri Sağlayın
Yealink ve Zoom'un ortak ses çözümü, masaüstü telefonlar, DECT telefonlar ve konferans telefonları dahil olmak üzere üç farklı ürün grubu ile geniş bir çözüm sunar. Yealink T5 İş Telefonu Serisi, her boyuttaki işletme için mümkün olan en iyi kişiselleştirilmiş işbirliği deneyimini sağlar. Konferans telefonları, hem oda içi hem de uzak katılımcılar için bir dizi farklı toplantı ortamına uygundur. DECT Telefon, kablosuz ofis gereksinimlerini karşılayabilir. Üç ürün grubu, giriş seviyesinden premium seviyeye kadar farklı senaryolarda, boyutlarda ve bütçelerde müşterilerin ihtiyaçlarına uygun birden fazla çözüm içerir.

El değmeden Temel Hazırlık
Yealink IP Phone, Zoom telefon sistemi ile tamamen el değmeden sağlanır. Zoom Phone'un Yealink RPS ile entegrasyonu ile Zoom Telefon Platformuna eklenen her Yealink telefonu Zero Touch Provisioning yapmak için RPS'ye kaydedilecektir. Kullanıcıların yalnızca İnternet erişimine konektörü takması gerekir ve yapılandırma otomatik olarak tamamlanacaktır. Zero touch provizyon, kullanıcılara kolay ve rahat bir provizyon süreci sunarak, kullanıcılara kullanımı kolay IP Telefonu uç nokta portföyü deneyimi sunar.

Mükemmel Uyumluluk
Yealink ses çözümü, Zoom telefon sistemi ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. Yealink IP Phone, Zoom telefon sistemi ile Çağrı Yetkilendirme, Toplantıya Yükseltme, Yeniden Eşitleme ve Yakınlaştırma Bulut Toplantıları gibi hem temel hem de gelişmiş işlevleri tam olarak devreye sokabilir. Ayrıca Yealink ses çözümü de Zoom Phone'un son versiyonuna göre güncellenmekte ve uyumluluk fonksiyonunu sürekli ekliyor.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın