Yealink Türkiye
Sektörer Çözüm
Sektörer Çözüm
Sektörer Çözüm

 İMALAT 

İletişim zorlukları
● Yeni ürünler için Ar-Ge aşamasında Huizhou merkez ofisindeki yönetici, Shenzhen'deki mühendisler ve Vietnam'daki fabrika müdürü sık sık bir araya gelmek zorunda kaldı. Pahalı seyahat maliyetleri ve verimsiz iletişim nedeniyle , yeni ürün sürümleri genellikle uzun bir döngü aldı ve bu da şirketin rekabet gücünü etkiledi. Ön cephedeki satış müdürü, bilgi almak için ayda sadece bir kez merkez ofise dönebiliyordu ve şirketin piyasadan kapsamlı geri bildirim alması uzun zaman aldı. Pazardan geri bildirim aldıktan sonra, ürünleri iyileştirmek için daha fazla Ar-Ge ve üretim kaynağının tahsis edilmesi gerekiyordu. Pazar geri bildirimlerine yanıt vermek uzun zaman aldı.
● Şubeler, genel merkezdeki düzenli toplantılara katılamıyor ve sadece pasif olarak talimatları uygulayabiliyordu. Şirketin operasyonlarına katılım ve aidiyet duygusu yoktu. Ön cephedeki durum sadece birkaç şube müdürü tarafından rapor edilebildi, bu da bilgi asimetrilerine neden oluyor ve şube yönetiminin etkinliğini etkiliyordu.
● Yeni bir ürün piyasaya sürüldükten sonra, bir eğitmen eğitim vermek için her şubeye uçmak zorunda kaldı. Eğitim verimliliği düşüktü ve maliyetler yüksekti.

Yealink video konferans çözümünün uygulanmasından sonra
● Mühendislerin ve fabrika amirlerinin artık Huizhou'ya geri dönmesine gerek kalmadı ve bölgelerinde Huizhou'daki yöneticilerle yüz yüze iletişime geçebiliyorlardı. Tam yüksek çözünürlüklü video, yüksek çözünürlüklü belge paylaşımı ve 18X optik zoom kameralar sayesinde yeni ürünlerin planları, örnek modelleri (renk ve malzeme detayları) ve işlevleri, sanki nesne sanki ayrıntılı olarak açıklanabilir ve tartışılabilir. aslında önünüzdeydi. İletişim verimliliğini büyük ölçüde artırdı ve bu da sürüm döngüsünü kısalttı.
● Dış satışlar, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde merkez ofis video konferansına katılmak için PC, tablet veya akıllı telefonları kullanabilir ve merkez ofis pazardan hemen geri bildirim alabilir. Merkez ofis, Ar-Ge departmanı ve fabrika ile aynı anda bir toplantı düzenleyebilir ve pazar geri bildirimlerine anında yanıt vermek için ürünleri değiştirmek için kaynakları doğrudan koordine edebilir.
● Şubeler, Huizhou merkez ofisindeki haftalık düzenli toplantılara katılmak ve şirketin karar alma sürecine daha fazla katılmak için video konferans kullanabilir. Daha sorunsuz bilgi alışverişi, yönetimi daha verimli ve şirketi daha uyumlu hale getirdi.
● Huizhou merkez ofisindeki eğitmenler, aynı anda birden fazla ön hat şubesi ile eğitim oturumları düzenleyebilir. Eğitmenin ifadeleri eğitim sırasında net bir şekilde görülmekle kalmaz, çizimlerin yüksek kaliteli görüntüleri ve büyütülmüş yeni ürün detayları paylaşılabilir. Eğitim sürecinin tamamı yerel olarak kaydedilebilir ve böylece eğitim oturumuna katılmayanlar tarafından izlenebilecektir.

 


 

 İNŞAAT 

İletişim zorlukları
● İnşaat projelerinin zahmetli ve karmaşık olmasından dolayı, Kuzey Çin İnşaat Grubu şantiyedeki inşaat süpervizöründen ve mühendislerden projenin ilerleyişini her hafta merkez ofise rapor etmelerini istedi.
● Proje sırasında beklenmedik bir durum ortaya çıktığında, derhal merkez ofisteki uzmanlara net bir şekilde rapor vermek çok zordur ve genellikle sorunları değerlendirmek ve çözmek için sahaya uzmanların getirilmesi gerekir.
● Şantiye koşulları ciddiydi, kablolu ağlar veya sabit hatlar yoktu ve video konferans için gerekli koşullar yoktu.
 
Yealink video konferans çözümünün uygulanmasından sonra
● İnşaat proje sorumlusu, şantiyedeki merkez ofis ile video konferans yoluyla haftalık toplantılar yapabilir ve proje programlarını, inşaat çizimlerini ve inşaat ilerlemesini merkez ofise sunabilir. seyahat yorgunluğunu önlemek ve büyük miktarda seyahat masrafından tasarruf etmek.
● Malzeme kalitesi gibi bir acil durum meydana gelirse, Yealink'in 18X yakınlaştırmalı yüksek çözünürlüklü kamerası kullanılarak ayrıntılar genişletilebilir ve uzmanlar çözümleri uzaktan analiz edip önerebilir ve gerekirse daha fazla eylem için sahaya gidebilir. Bu sayede büyük bir zaman tasarrufu sağlanır ve proje ilerlemesi hızlandırılır.
● Yealink video konferansının çok esnek ağ uyarlanabilirliği vardır ve genel bir IP adresi gerektirmez. Kablolu bir ağ bile gerektirmez. Kuzey Çin İnşaat, merkez ofis ile sorunsuz bir video konferans yapmak için şantiyede 4G mobil interneti kullanabilir.
 

 

 FİNANSMAN 

İletişim zorlukları
● Vadeli işlemler oldukça profesyoneldir ve büyük miktarlarda parayla ilgilidir, bu nedenle merkez ofis, satış departmanıyla işin durumunu haftada en az bir kez teyit etmelidir. Geçmişte bu iletişimi gerçekleştirmek için telefon görüşmeleri kullanılıyordu. Sık iletişim sağlasa da toplantılarda sadece ses duyulabiliyordu ve karmaşık vadeli işlemler hakkında iletişim kurmak ve konuşmak çok zordu.
● Çin resmi olarak yeni ilgili ekonomi politikaları yayınladığında, personelin derhal yeniden eğitilmesi gerekir. Bununla birlikte, Western Securities'in 29 satış departmanı vardır ve bir departmandan diğerine eğitim, verimliliği ve etkiyi büyük ölçüde kısıtlar.
● Western Securities, VIP müşteriler için müşteri deneyimini daha da iyileştirmek için uzaktan video hizmeti sağlamayı umuyordu
 
Yealink video konferans çözümünün uygulanmasından sonra
● İş görüşmeleri yürütürken Western Securities, her toplantıdaki görüşmelerin daha verimli olması için yüksek çözünürlüklü iş belgelerini ve veri modellerini paylaşabildi
● Merkez ofisteki eğitmenler artık aynı anda birden fazla şube ofisiyle eğitim oturumları düzenleyebilir ve politika belgeleri daha sonra öğrencilere yüksek tanımlı olarak sunulabilir. Aynı zamanda eğitmen, Yealink'in 18X zum kamerasını kullanarak temel noktaları ve zor konuları bir beyaz tahta üzerinde net bir şekilde açıklayabilir. Eğitim seansları tekrar kullanılmak üzere kaydedilebilir
● Western Futures'ın VIP müşterileri, uzaktan yönetim için satış uzmanlarını görüntülü görüşme yapmak veya özelleştirilmiş finansal çözümler formüle etmek için Yealink PC yazılımını veya mobil uygulamasını kullanma deneyiminin tadını çıkarabilirler.
 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın