Yealink Türkiye
Kobi̇ Çözümleri̇
Kobi Çözümleri

Arka Plan Analizi

Küreselleşme devam ettikçe ve rekabet yoğunlaştıkça, önemli sayıda küçük ve orta ölçekli işletme, iletişim verimliliğini artırma ihtiyacıyla karşı karşıya. Geleneksel donanım video konferans çözümleri çoğu zaman göreve uygun değildir ve birçok kuruluş için çok pahalı olabilir. Aynı zamanda, yeni nesil yazılım video konferans çözümlerini değerlendirirken kullanıcı deneyimi ve güvenlik önemli faktörler olmaya devam ediyor. Bu pazar talebini karşılamak için küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli, kullanımı kolay ve uygun maliyetli bir video konferans çözümü geliştirdik.
 

KOBİ'lerden Gereksinimler

Şirket merkezinin sık sık şubeleri ile iletişim kurması gerekir. Bu pazar, tipik olarak sekize kadar şubeye sahip olarak tanımlanır ve birden fazla şubenin eşzamanlı konferanslara sahip olması gerekir.
Video konferans kalite gereksinimleri, özellikle kararlılık, görsel-işitsel kalite ve içerik paylaşma yeteneği açısından nispeten yüksektir.
Birçok şubenin temel konferans yönetimi gereksinimleri olsa da, sahada BT veya idari personel bulunmayabilir. Bu nedenle, video konferansın çalıştırılması ve yönetiminin basit olmasını gerektirirler.
Uç noktaların, küçük ve büyük konferans odaları, masaüstleri, mobil uç noktalar ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli ortamlar için uygun olması gerekir.
Cihazlar, yukarı akış ve aşağı akış ortaklarının konferans gereksinimlerini karşılamak için genel video konferans platformlarıyla uyumlu olmalıdır.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın