Yealink Türkiye
Büyük Grup Çözümleri̇
Büyük Grup Çözümleri
Büyük Grup Çözümleri

Arka Plan Analizi

Büyük grupların farklı ihtiyaçları vardır, çünkü katılımcıların bir dizi ayrı yere yayıldığı karmaşık organizasyon yapıları vardır. Büyük grupların sorunsuz çalışması için verimli dahili iletişim şarttır. Kurulum ve yönetim kolaylığı, geleneksel video konferans sistemlerine kıyasla Yealink çözümlerinin temel bir avantajıdır.


Büyük grupların gereksinimleri

Ölçeklenebilir konferans kapasitesi, coğrafi olarak çeşitli ve birden çok departmanın birlikte çalışmasını gerektiren büyük şirketler ve kuruluşlar için gereklidir. Bu, özellikle rutin toplantıların ve iş tartışmalarının bir video konferansta sekiz veya daha fazla katılımcıyı içerdiği durumlarda geçerlidir.
Çeşitli konferans türlerini barındırmak için birden fazla konferans modu gereklidir: rutin toplantılar, eğitim oturumları, yönetici duyuruları ve daha fazlası. Şirketler, konferans oluşturma ve yönetme konusunda esnekliğe ihtiyaç duyar.
Güvenlik her zamankinden daha önemli. Şirket toplantıları önemli ticari menfaatleri içerebildiğinden ve gizlilik gerektirdiğinden, güvenlik ve istikrar son derece önemlidir.
Personel ve yöneticiler, çeşitli ihtiyaçları karşılayacak kadar sağlam ve verimli bir şekilde yönetilebilecek kadar basit bir ağ dağıtım modeline ihtiyaç duyar.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın